Nový web města Slušovice

11. 3. 2020

Spouštíme nové webové stránky. Budou modernější, přehlednější a plně funkční i na mobilních zařízeních.

Naším cílem při tvorbě webových stránek byla lepší informovanost občanů, rychlá dohledatelnost informací a přístupnost pro mobilní zařízení.

Pojďme si krátce představit obsah nových stránek:

Potřebuji si vyřídit

Do této sekce jsme soustředili návody na nejběžnější situace, které je možné si na úřadě vyřídit. Naleznete tam také informace o svozech odpadů a sběrném dvoře. 

Sekci budeme postupně doplňovat.

Infoportál

Novou sekcí je Infoportál, kde naleznete informace o základních službách ve městě Slušovice a také odkazy na sportovní či volnočasové aktivity ve Slušovicích.

Informace o spolcích a sportu budeme postupně doplňovat.

Infokanál kabelové televize

Infokanál kabelové televize bude i nadále fungovat jako jeden z informačních kanálů Slušovic, nicméně hlavním zdrojem informací budou nyní webové stránky, na kterých všechny trvalé informace naleznete v přehlednější a dohledatelnější podobě. 

Infokanál v PDF naleznete na stránce Infokanál kabelové televize.

Dotazy a podněty

Novinkou je také stránka Dotazy a podněty, kam můžete vkládat vaše připomínky a podněty. Opakující se dotazy a jejich odpovědi budeme zveřejňovat.

Hlášení poruch a závad

Pro hlášení poruch a závad slouží nový formulář. Naleznete tam také rychlé kontakty pro případ havárie vodovodní či kanalizační sítě.

Archiv starého webu

Staré webové stránky naleznete na adrese archiv.slusovice.eu

Pomozte nám vylepšit web města

Budeme také rádi, pokud nám pomůžete web vylepšit. Pokud byste na webu našli nějaké chyby, nebo byste měli připomínky k obsahu, můžete psát na e-mail webmaster@slusovice.cz.

Těšíme se na vaše reakce a věříme, že nové stránky budou sloužit k lepší oboustranné komunikaci radnice s občany města.

vedení města Slušovice