Nezbytnou péči o děti vybraných profesí zajistí ZŠ Vizovice a nově také MŠ Vizovice

1. 3. 2021

Od pondělí 1. března mohou zaměstnanci určených profesí k nezbytné péči o děti předškolního věku nově využít Mateřskou školu Vizovice a pro školáky pak Základní školu Vizovice.


Sčítání lidu, domů a bytů

18. 2. 2021

Oznámení Českého statistického úřadu ze dne 9. února 2021 o konání sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 v České republice.


Prázdninový sportovní kemp pro děti pod záštitou města Slušovice

12. 2. 2021

Vážení rodiče, jistě si již musíte plánovat dovolené a zajisté řešíte i otázku co s Vašimi potomky přes letní prázdniny, když musíte chodit do práce... Rozhodli jsme se, že pokud to bude jen trochu možné a situace nám to dovolí, uspořádat "Sportovní příměstský kemp pro děti".


Výzva – pomoc s distančním způsobem vzdělávání dětí

3. 2. 2021

Místní akční skupina Vizovicko a Slušovicko hledá pro žáky (1. a 2. stupeň), kteří mají obtíže s porozuměním probírané látky distančním způsobem vzdělávání, ochotné pedagogy, studenty středních a vysokých škol i jejich absolventy, pro podporu formou doučování.


Výtěžek z Tříkrálové sbírky

27. 1. 2021

Letos Tříkrálová sbírka proběhla trochu jinak a netradičně. Ve městě Slušovice bylo při sbírce vybráno 22 325 Kč. Velké poděkování patří všem, kteří se o průběh sbírky přičinili a hlavně těm, kteří přispěli. Děkujeme Vám. Za organizátory Jan Fenyk, místostarosta


Nabídka zaměstnání – finanční účetní SMS, p. o.

21. 1. 2021

Služby města Slušovice p.o. vyhlašují výběrové řízení na pozici finanční účetní.


Jak se přihlásit na očkování proti nemoci COVID 19

14. 1. 2021

Nabízíme Vám jednoduché návody pro registraci spoluobčanů starších 80 let k očkování proti nemoci COVID 19.


Tříkrálová sbírka

11. 1. 2021

Oznamujeme dobrodincům Tříkrálové sbírky, že v kostele ve Slušovicích u pokladničky jsou již k dispozici posvěcené křídy a dále tradiční kalendáře a cukříky. Kdo si chce označit domov symbolikou K+M+B 2021 může si výše zmíněné vzít a tak učinit. Velké díky všem, kteří se sbírky účastní.


Tříkrálová sbírka

30. 12. 2020

Tradiční Tříkrálová sbírka bude letos s našem městě probíhat trochu jinak, než bývalo zvykem. Protože nám aktuální vládní opatření nedovolují vyslat koledníky do jednotlivých domácností, tak jsme se se zástupci Charity ve Zlíně a místním panem farářem domluvili, že na tuto sbírku bude v kostele ve Slušovicích vyčleněna jedna pokladnička.


Slušovické noviny

16. 12. 2020

Město Slušovice vydalo nové číslo Slušovických novin. Všechna čísla najdete na webových stránkách města.

Zprávy z radnice přímo do vaší e-mailové schránky

Najdete nás také na Facebooku